5.9. od 19.00

MANŽELSTVÍ V KOSTCE

Všichni víme, co je kostka. A všichni víme, co je manželství. Dovedete si však představit manželství v kostce? Stlačené a zhuštěné jen na ty nejzásadnější momenty? Jde to? Notabene manželství, které trvá sto let? Neboť Emil a Marcela museli žít spolu dlouho, než jim došlo, že je jim skvěle. Naštěstí se toho dožili. V nové skvělé komedii Luboše Baláka o věčném souboji mužů a žen vystoupí Oldřich Navrátil a Zuzana Kronerová. Projdou naší dobou, celým staletím a budou hrát dvacetileté, když se v roce 1987 seznámí na vodě u jezu na Berounce a budou hrát i sto dvacetileté, když budou na lavičce v Beskydech v budoucnosti vzpomínat na to, kdo koho chtěl vlastně zavraždit. Režie Luboš Balák. Délka představení 90 minut.

CENA VSTUPNÉHO DLE ŘAD.: 100,. - 500,.

21. 4. od 19.00 vstupné 90,.

Skotská kapela Gerry Jablonski a Electric Band patří k předním blues/rockovým hudebním skupinám, kterou si okamžitě po prvních tónech zamilujete !

V jejich diskografii najdeme čtyři oceněná alba, přičemž předposlední CD Trouble with the Blues zařadil Classic Rock Blues Magazine mezi nejlepší alba roku. Není proto žádným překvapením, že se album Gerryho stalo velmi hraným kouskem i v radiovém pořadu BBC. Zajímavostí je, že kapela nahrává také v beatlesovském Abbey Road Studiu...

Poslední singl "Heavy Water" (2018) vznikl ve spolupráci s Grammy oceněným producentem Stacy Parrishem, jenž se mj. podílel na milionovém albu "Raising Sand" Roberta Planta z Led Zeppelin. Stacy zavítal čistě náhodu do malého londýnského klubu, kde Gerry Jablonski zrovna hrál; a okouzlen zvukem a energií kapely, okamžitě šel do spolupráce...

Více zde: https://www.lachout.com/products/gerry-jablonski-the-electric-band-blues-rock-gbr/

12.5. od 19.00 vstupné 90,.

S potěšením oznamujeme, že naše kapela byla zařazena mezi dvacet vybraných známých umělců a tributových kapel z celého světa do kompilace - 2CD - "GREAT LEFTY: Live Forever" (disc 2, tr.03 se skladbou "I") z nahrávacího studia TANZAN MUSIC (Italy) ve spolupráci s "Tony Iommi Fan-Tastic" a facebookovou komunitou"Tony Iommi The Man The Master The Legend" + "Global Black Sabbath Convention", která vyšla na světlo světa 4. května 2015. Kompilace byla vytvořena zdarma od přátel (i bývalých spoluhráčů) a fanoušků BLACK SABBATH, jako pocta pro kytaristu Tony Iommiho, zakladatele heavy-metalu, tvůrce skvělých kytarových riffů, a z radosti k jeho úspěšné léčbě rakoviny. Velké poděkování od nás - za kvalitní materiály od nahrávacího studia Deltaphon Records (Víti Křivánka) a naší italské kamarádce Rositě Piergiorgi, která si nás objevila a oblíbila. Díky moc!

vstupné 90,.