Červenec:

18.7. Soukromá akce - POHŘEB

Srpen: 

18.8. Soukromá akce SVATBA.

25.8. Koncert kapel: BLUES GANG a RETRO BLUES - Blues z pravého břehu řeky BEČVY.

Září:

5.9. od 19.00 Divadelní komedie: MANŽESTVÍ V KOSTCE ( hrají O. Navrátil a Z. Krónerová)

22.9. Soukromá Vietnamská akce.

Říjen:

12.10. Soukromá akce NAROZENINY.

21.10. Akce Dětský karneval.

Listopad:

14.11. Divadelní komedie: ZKURVENÍ HAVLISTI ( hrají: D. Gondík, M. Hanuš, T. Měcháček.

15.11. Soukromý večírek: VaK Přerov

20.11. Soukromý večírek: Montáže Přerov

24.11. Kapela: BLACK SABBATH Dio TRIBUTE od 20.00

30.11. Koncert kapely: VANUA 2,(pokračování legendární kapely BLUE EFFECT)


Prosinec:

1.12. Soukromá akce: NAROZENINY

14.12. Soukromý večírek: PS Přerov

5.9. od 19.00

MANŽELSTVÍ V KOSTCE

Všichni víme, co je kostka. A všichni víme, co je manželství. Dovedete si však představit manželství v kostce? Stlačené a zhuštěné jen na ty nejzásadnější momenty? Jde to? Notabene manželství, které trvá sto let? Neboť Emil a Marcela museli žít spolu dlouho, než jim došlo, že je jim skvěle. Naštěstí se toho dožili. V nové skvělé komedii Luboše Baláka o věčném souboji mužů a žen vystoupí Oldřich Navrátil a Zuzana Kronerová. Projdou naší dobou, celým staletím a budou hrát dvacetileté, když se v roce 1987 seznámí na vodě u jezu na Berounce a budou hrát i sto dvacetileté, když budou na lavičce v Beskydech v budoucnosti vzpomínat na to, kdo koho chtěl vlastně zavraždit. Režie Luboš Balák. Délka představení 90 minut.

CENA VSTUPNÉHO DLE ŘAD.: 100,. - 500,.

Kapela VANUA 2 vznikla na počátku roku 2017 spojením hudebníků z kapel Yannick Tevi band a Blue Effect. Po dvou měsících se k ní přidává kytarista Honza "Ponorka" Ponocný. 


Yannick Tevi

Narozen v roce 1986. Hudebník pocházejíci z ostrova Vanuatu, kde také vyrostl. V Česku žije od roku 2013. Působil jako hostující zpěvák v legendární skupině Švihadlo a spolupracuje s Lena Yellow, Hitfakers a Alme Systém. V současnosti pracuje na projektu VANUA2 spolu s Wojttechem Říhou, Václavem Zimou, Vítkem Benešem a Honzou Ponocným.

Vít Beneš

Narozen 1973. Od 13ti let hraje v různých kapelách klávesové nástroje, (občasně také drums, guitar, bass) 5 let angažmá ve Švýcarsku v tanečních orchestrech.. Hrál v kapelách United Flavour, Petr Rajchert, The Way, Ivan Myslikovjan & Blue Birds, Iva Fruhlingová, Chaos, Blue Effect, Neřež, Bloody Mary, Pink Floyd czech tribute band a další. V současnosti Conto, Big band Kolín, Švihadlo a YANNICK TEVI. Přivedl Yannicka jako hosta do Švihadla před dvěma lety kdy se potkali. Vyučoval na rockové škole Dobrá voda jako lektor kláves a aranžování. Je spoluautorem hudby k filmu Román pro muže a aranžérem filmu Saxana 2. Skladá hudbu k reklamním spotům. Věnuje se zvukové technice a recordingu.

Honza "Ponorka" Ponocný

Jako kytarista se podílel na více než 60 -ti CD, produkoval několik platinových CD pro firmu Universal, má za sebou spolupráci s řadou špičkových hudebníků např. Steve Walsh , Jean Couture , John Riley , Ivan Kral atd..... Kromě VANUA 2 a jeho sólo projektu Circus Ponorka můžete vidět Honzu Ponocného už 18 let i jako kytaristu Mekyho Žbirky.Honza Ponocný složil hudbu k několika celovečerním filmům, například pro Alici Nellis už komponoval hudbu pro její snímky : Perfect Days (2011). Předtím složil muziku i k filmu Mamas & Papas (2010), za kterou získal nominaci na Českého lva, a nominace nakonec neminula ani Honzovu hudbu k filmu Revival, kde si i zahrál v okouzlující roli slepého bubeníka (2013). Jeho hudbu jste mohli v poslední době slyšet i v novém filmu Alice Nellis Andělé (2014), anebo třeba ve hře Audience, kterou uvádí Národni divadlo. Pod jménem Circus Ponorka vydal tři úspěšná alba u firmy Faust records, jeho písně má v repertoáru spousta interpretů, od popových jako například Ewa Farna nebo Aneta Langerová až po rockové nebo alternativní.

Wojttech Říha

Narozen v roce 1981. Jeho hudební začátky se datují rokem 1987, kdy začal chodit do Lidové školy umění na výuku hry na trubku (kam docházel až do roku 1996). Dalším nástrojem byl pozoun, dva roky také chodil na výuku hry na kytaru. Od roku 1997 hraje na basovou kytaru a kromě Lidové školy umění navštěvoval též kurzy na Konzervatoři J. Ježka v Praze. Za sebou má také dlouhou řadu projektů a kapel. Namátkou vyberme třeba Zády, Entire gain, T.H.C. The Human Cell, Petr Rajchert a Inter a mnoho dalších. Do roku 2006 působil také ve skupině Mindway. Od roku 2003 působil ve skupině Blue Effect spolu s Václavem Zimou, jejíž činnost byla ukončena umrtím leadera kapely Radima Hladíka na konci roku 2016. Spolu s Blue Effect spolupracoval s řadou předních osobností naší hudební scény, např. Jaroslav Svěcený, Vivaldiano, Pavol Hammel, Vladimír Mišík, Michal Pavlíček, Michal Prokop a další. Podílel se na nahrávkách pro filmy Saxána 2 a Posel.

Václav Zima

Narozen v roce 1972. Hudební vzdělání získal na Konzervatoři J. Ježka (obor bicí nástroje). Stejně jako ostatní prošel mnoha hudebními tělesy (např. Vyhoukaná sowa, -123 min, Oboroh, Walk Choc Ice, Dan Kohout Band, Big band JH Hradec Králové, Big band Aldis Hradec Králové, Etc. Vladímíra Mišíka, Krausberry a další). Působil také jako studiový hráč (např. při natáčení CD PF2000 Milana Schelingera, CD Zem hříchů a Trochu jinak skupiny Fíci atd.). Od roku 1996 se také věnuje výuce bicích nástojů. Od roku 2003 působil ve skupině Blue Effect spolu s Wojttechem Říhou, jejíž činnost byla ukončena umrtím leadera kapely Radima Hladíka na konci roku 2016. Spolu s Blue Effect spolupracoval s řadou předních osobností naší hudební scény, např. Jaroslav Svěcený, Vivaldiano, Pavol Hammel, Vladimír Mišík, Michal Pavlíček, Michal Prokop a další. Podílel se na nahrávkách pro filmy Saxána 2 a Posel

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et.

Veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia.
BLACK SABBATH Dio TRIBUTE

24.11.od 20.00 vstupné 90,.

S potěšením oznamujeme, že naše kapela byla zařazena mezi dvacet vybraných známých umělců a tributových kapel z celého světa do kompilace - 2CD - "GREAT LEFTY: Live Forever" (disc 2, tr.03 se skladbou "I") z nahrávacího studia TANZAN MUSIC (Italy) ve spolupráci s "Tony Iommi Fan-Tastic" a facebookovou komunitou"Tony Iommi The Man The Master The Legend" + "Global Black Sabbath Convention", která vyšla na světlo světa 4. května 2015. Kompilace byla vytvořena zdarma od přátel (i bývalých spoluhráčů) a fanoušků BLACK SABBATH, jako pocta pro kytaristu Tony Iommiho, zakladatele heavy-metalu, tvůrce skvělých kytarových riffů, a z radosti k jeho úspěšné léčbě rakoviny. Velké poděkování od nás - za kvalitní materiály od nahrávacího studia Deltaphon Records (Víti Křivánka) a naší italské kamarádce Rositě Piergiorgi, která si nás objevila a oblíbila. Díky moc!

ZKURVENÍ HAVLISTI

Hubert, Bořek a Vladan chodí pravidelně do té naší krásné sauny. Prohřát se. Vyplavit toxiny a utužit zdraví. A taky si popovídat. Probrat současnou společnost. Politiku. Zdravotnictví. Ekonomiku. Fotbal. Autobazary. Evropskou unii. Raketové motory. Chemické procesy v listech rostlin. Kulturu a vatu. Trochu popřemýšlet o tom, kam se ten svět vlastně sypE

Se vzrůstající teplotou jejich těl stoupá i jejich nasazení. Angažovanost. Chvílemi se rozpálí do běla. Jak to dneska známe. Máte-li také zájem o lidstvo, tak přijďte, tihle chlapíci vás nakopnou určitě správným směrem.

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu.

Hrají Miroslav Hanuš, Dalibor Gondík, Tomáš Měcháček. Režie Luboš Balák. Délka představení 80 minut.

Poznámka autora:

Všimli jste si toho, že dnes lidi pořád na všechno nadávají? Místo aby žili?